Філологічний брейн-ринг

Згідно плану роботи декади суспільно-гуманітарного циклу в навчальному закладі відбувся філологічний брейн-ринг між учнями 9-10 класів.

У грі взяли участь дві команди , які змагалися між собою у різних конкурсах, застосовували свої знання з граматики української мови, поезії, фольклору. Під час гри учасники проявили рівень своєї загальної ерудиції, творчі здібності й уміння працювати в команді. Перемогу здобула команда «Лінгвісти» учнів 10 класу, які дали більше правильних відповідей на поставлені питання та краще впоралися з усіма завданнями. Гра проходила в атмосфері доброзичливості та командної підтримки. Учні полюбляють брати участь у таких заходах та із задоволенням змагаються за перше місце, використовуючи і знання, і кмітливість.

08.11.2017 | Aдмін