Декада суспільно-гуманітарного циклу

Тиждень зарубіжної літератури продовжується.

Сьогодні у 8 класі відбулася інтелектуальна гра "Щасливий випадок". Клас розділився на 2 команди "Прометеї" та "Олімпійці". 1-й гейм "Далі...далі" виграла команда "Прометей". У 2-ому геймі "Ти мені - я тобі" команди обмінялися запитаннями. 3 - й гейм "Заморочки із бочки" команди по черзі задавали одна одній запитання. 4-й гейм - "Поспішайте бачити" команди відгадували картини та їх авторів. 5-й гейм "Запитання-відповіді". Переможцями гри стала команда "Прометеї", які будуть нагорожені на лінійці грамотою.

У 10 класі проведено інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?". Учні по черзі крутили барабан і діставали конверти із запитаннями. Особливо цікавим завданням виявився конверт із бліц-запитаннями. Гра закінчилась музичною паузою. Діти отримали масу задоволення.

09.11.2017 | Aдмін