Протидія тероризму

На виконання Листа Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за №519 від 31.10.2017р., Листа Управління Служби безпеки України у Вінницькій області від 24.10.2017р. №53/33/52-1689 ст. "Щодо протидії тероризму".

У СЗШ І - ІІІ ст. №3 м. Гайсин з працівниками школи та з учнівськими колективами було проведено бесіди: "Щодо першочергових дій у разі виявлення вибухових пристроїв та схожих на них предметів", "Щодо зовнішніх ознак та дій особи (групи осіб), що можуть вказувати на її належність до терористичної діяльності". Також було створено інформаційний куточок, де розміщено звернення Координаційної групи Антитерористичного центру при УСБУ до населення Вінницької області та Пам'яток щодо першочергових дій у разі виявлення предметів з ознаками вибухових пристроїв, а також осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри.

10.11.2017 | Aдмін