новина

Головна » новина   

  

 

Декада суспільно-гуманітарного циклу

«Добре вирощена думка звучить розумно всіма мовами» (Джон Драйден )
Продовжує свою роботу декада вчителів суспільно-гуманітарного циклу. І сьогодні відбувся день англійської мови у школі.Вчителем Ковальською М. А. було проведено ряд цікавих заходів, присвячених цьому дню. День розпочався переглядом відео - ролика у 5 класі про фрукти та овочі, для того, щоб учні вдосконалили вимову звуків з рідної мови на іноземну та для розширення їхнього словникового запасу. Між учнями 6 і 7 класів пройшов конкурс «Master Chef», на якому учні не готували «справжню їжу», а вправлялися із різними завданнями на знання лексики з теми "Їжа. Продукти харчування". Вони розгадували ребуси, кросворди, із задоволенням грали в інтелектуальну гру «What can I buy at this shop», відгадували за рецептом страву. За більшою кількістю набраних балів перемогла команда 6 кл. «The sausage». Учениця 9 класу Матійчук Світлана виготовила стінгазету «London» та учні 9 класу спробували свої сили у інтелектуальній грі «Millionare Britain». Питання у цій грі стосувалися культури та традицій Великобританії та США. З учнями 11 класу відбулася теж інтелектуальна гра «What do you know about USA?», де учні дізнавалися нові факти про культуру та історію цієї країни. Учениці 8 класу Поліщук Анастасія та Чорна Анна виготовили стінгазету про Лондон. 
Учні 10 класу змагалися за перемогу у вікторині «I am mister know-all». Завдання були на вміння застосовувати вивчені лексичні одиниці та граматичні правила в ігровій атмосфері, на розвиток здогадки та вміння швидко орієнтуватися в умовах непідготовленого монологічного мовлення. Найбільше балів набрала Лізавенко Олена і стала переможницею у цій вікторині. 
Всі учні із задоволенням брали участь у проведених заходах, їм ще більше хочеться вивчати іноземну мову. За активну участь переможці всіх конкурсів та змагань будуть нагороджені грамотами та цінними призами на шкільній лінійці!13.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад