новина

Головна » новина   

  

 

Декада суспільно-гуманітарного циклу

В рамках декади суспільно-гуманітарного циклу 14 листопада в школі пройшли заходи з німецької та англійської мови, проведені вчителем-предметником Милою Д.Ю. Учні 3 класу підготовили родинні дерева на виставку "My family tree". Діти творчо підійшли до виконання такого завдання. Кращі родинні дерева будуть відзначені на лінійці. 
З учнями 2 класу вчителька провела гру "We know the ABC". За допомогою гри Мила Д.Ю.  перевірила знання учнів англійського алфавіту, кольорів та цифр.
Також серед учнів 6 класу було організовано розв'язування кросвордів, загадок та ребусів з країнознавства Німеччини. Найактивніші учні були відзначені високими оцінками. 
У 8 класі проведено вікторину "Ich kenne Deutsch besser als du". Під час вікторини дві команди мірялися знаннями з країнознавства німецькомовних країн, граматики та словниковим запасом з німецької мови. 
На факультативних заняттях учні 10 класу підготували до дня німецької мови плакати "Deutschland" і "Berlin", в яких висвітлили найцікавіші факти про Німеччину та її столицю. Найкреативніші та найактивніші учні будуть нагороджені солодкими призами на лінійці. 


14.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад