Безпека на дорозі - безпека життя!

16 листопада у СЗШ І – ІІІст. №3 м. Гайсин відбувся Єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».

Класні керівники відповідно до вікових категорій перевірили глибину знань учнів про безпеку на дорогах, поглибили знання про організацію дорожнього руху, пріоритети в русі, ознайомили з моделлю безпечного дорожнього середовища. Учні повторили обов’язки та права пішоходів та пасажирів; вимоги до водіїв мопедів та велосипедів, правила дорожнього руху, деякі види дорожніх знаків.

Учні  7 класу на чолі з класним керівником Копняк С.В. завітали до учнів 1 класу та розповіли малятам про правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, розіграли дорожні ситуації, провели вікторину.

Вивченням та повторенням правил дорожнього руху школярі підвищили самосвідомість як учасники дорожнього руху та набули навичок відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі.

16.11.2017 | Aдмін