районний семінар директорів шкіл

5 лютого школа радо зустріла директорів району. Педагогічний колектив школи презентував свою роботу  з питання правового виховання учнівської молоді.

Обов'язок без права – це рабство; право без обов'язків – анархія.

Ф. де Ламенн

Завідувач методичним кабінетом Сич Віталій Петрович ознайомив присутніх з планом роботи семінару. Участь в семінарі приймали старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Гайсинського РВ капітан міліції Панасюк Олексій Васильович, Кучеренко Олександр Степанович - начальник відділу з юридичних питань та справах неповнолітніх міської ради.

Директор школи Шеремета Ірина Костянтинівна наголосила, що виховна діяльність школи, сім'ї, правоохоронних органів, спрямована на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів.

Ми сьогодні повинні усвідомити, що важковиховуваною дитина не народжується. Як правило, жорстокими і злими є люди, яким у дитинстві бракувало любові й турботи. Зменшення зла і жорстокості в майбутньому суспільстві залежить від тих, хто сьогодні виховує дітей, а значить – від нас.

Виховний захід " Права та свободи своєї дитини" підготовлений учнями 2-4 класів класоводи Дефан Лілія Миколаївна, Хріновська Ніна Іванівна.

В

Голова ради профілактики, психолог школи Наконечна Людмила Петрівна провела засідання ради профілактики. Тренінгове заняття "Профілактика правопорушень серед підлітків"

Засідання клубу "Молодь нового століття" "Проблема насильства та жорстокість неповнолітніх" презентувала учитель історії Мороз Іра Володимирівна.

Начальник відділу освіти Боровий Григорій Іванович провів підсумки  роботи семінару , наголосив ,що питання правової освіти школярів є особливо актуальним у звязку з необхідністю виховання майбутніх активних учасників розбудови правової держави.

05.02.2014 | Aдмін