Тиждень безпеки життєдіяльності

У рамках Тижня з безпеки життєдіяльності для учнів 9-11 класів було проведено практичне заняття на тему "Профілактика отруєнь, захворювань органів системи травлення", "Правила надання першої медичної допомоги".

Рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання першої медичної допомоги. Затримка у наданні допомоги може спричинити загибель потерпілого. Оцінивши стан постраждалого, розпочинають надання першої допомоги, характер якої залежить від характеру травмування, ступеню пошкодження та стан постраждалого. Під час заняття учні повторили відомості про виявлення ознак життя, види кровотеч та їх зупинку за допомогою джгутів та закруток, накладання пов’язок на рани. Учні мали можливість набути практичних навичок з надання першої медичної допомоги при травмах голови та верхніх кінцівок. Учні успішно засвоїли набуті навички та гарно продемонстрували свої вміння на практиці. Уміння надавати першу допомогу - обов'язок кожного!

21.11.2017 | Aдмін