Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня та покликаний підвищити глобальну поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу, продемонструвати міжнародну солідарність у зусиллях по зниженню тягаря цієї хвороби.

У 2017 році Всесвітній день боротьби зі СНІДом буде присвячений темі «Право на здоров’я». У шкільній бібліотеці  переглянули фільм «Про поширення ВІЛ СНІДу і його наслідки». А потім обговорювали цю глобальну проблему, яка щорічно  забирає  безліч життів.  В бесіді приймали участь учні 7 та 8 класів. Дітям було цікаво дізнатись, що протягом десяти місяців 2017 року в країні щодня реєстрували 48 випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію, 24 захворювання на СНІД та 8 випадків смерті від СНІДу.

Хоча за даними ООН поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилося.

13.12.2017 | Aдмін