День святого Валентина

Цікаво і активно пройшли заходи до дня Святого Валентина з учнями  школи . Свято проводила педагог- організатор Копняк Світлана Володимирівна. Дітям розповіла про історію виникнення свята, як його святкують. А також проводилися різноманітні конкурси, в яких приймали участь всі бажаючі.

Любов — найвище в світі почуття.
  Вона нам щиро серце зігріває.
Й народжує саме земне життя
   І краще від любові — не буває!

В кожній країні по-своєму відзначають свято Валентина, але всюди люди дарують подарунки своїм любим. Це свято веселе і радісне, воно згодом перебралося в навчальні заклади і в школи, де й діти з радістю дарують один одному подарунки і валентинки, щоб висловити свою любов до друзів — хлопчиків і дівчаток. Бо тепле слово завжди краще, ніж жорстоке слово; лагідний погляд — завжди кращий від злого погляду; добрі стосунки між однокласниками — завжди кращі, ніж погані; щира дружба — завжди краща, ніж злоба і недовіра; а любов завжди гріє серце кожному з нас. І хай живе любов у кожному серці!

14.02.2014 | Aдмін