Декада вчителів початкових класів

07 грудня розпочала свою роботу декада вчителів початкових класів, яка триватиме до 20 грудня.

"У здоровому тілі - здоровий дух"  - саме під таким девізом пройшов перший день декади - "День здоров'я". Протягом дня  вчителями  1 - 4 класів були проведені бесіди "Твоє здоров'я - в твоїх руках", головною метою яких було ознайомити учнів із визначенням понять «здоров'я», «здоровий спосіб життя»; визначити фактори, що сприяють здоров'ю і фактори, що шкодять здоров'ю; виховувати прагнення берегти своє здоров'я як найдорожчий скарб; вести здоровий спосіб життя. Були проведені спортивні змагання "Виростайте всі здорові!", де учні мали можливість позмагатись в швидкості, спритності та кмітливості. На завершення дня учні 2 класу на чолі з класним керівником Кондратюк Г.М. запросили всіх на свято "Будьмо здоровенькі". В ході свята учні подорожували країною Здоров’я, відвідали містечко Нехворійськ, познайомилися з його мешканцями та дізналися маленькі таємниці здоров’я. Протягом подорожі  школярі зустріли мікробів, Грип та Інфекцію, Лікаря Айболіта, який закликав всіх присутніх дбати про своє здоров'я.

13.12.2017 | Aдмін