Зима в гості завітала!

Декада початкових класів продовжує свою роботу. "Зима в гості завітала" - саме під такою назвою пройшов другий день декади.

Протягом дня  серед школярів пройшла акція «Буде наша ялиночка жить!» в ході якої учні прикрашали штучні ялиночки, виготовляли ялинкові прикраси. Серед учнів був проведений конкурс загадок про зиму "Зимові заморочки", конкурс малюнків «Зима-чарівниця». Не забули школярі і про пернатих друзів. Синички, щиглики, горобці та інші птахи нашої місцевості приносять влітку чимало користі, поїдаючи шкідників саду та городу. Однак взимку без нашої допомоги їм дуже важко, особливо синичкам. Саме тому в школі пройшла природоохоронна акція "Годівничка". Школярі разом з батьками виготовили затишні годівнички, наповнили їх кормом та розвішали на шкільному подвір'ї.

13.12.2017 | Aдмін