День інформатики

Відповідно до плану роботи декади початкових класів 11.12. пройшов День інформатики. Метою якого  було стимулювати активну пізнавальну діяльність учнів; розвивати пам'ять, логічне мислення, творчі здібності та розуміння місця комп'ютерних та інформаційних технологій у сучасному житті; формувати навички самостійної діяльності та стійкого інтересу до предмета інформатики; виховувати інформаційну культуру учнів, взаємоповагу, почуття відповідальності та любов до інформатики.

Вчителем інформатики Івангородською Л.М. було проведено ряд заходів:

З учнями 1 класу відбулась екскурсія  до кабінету інформатики, проведена бесіда  «Що вивчає інформатика та що вміє сучасний комп'ютер», школярі розгадували загадки про комп'ютер та сучасні гаджети, мали можливість переглянути відео "Інформатика на службі людини" та виконати практичні вправи на володіння мишкою.

З учнями 2 - 4 класів проведені інтелектуальні розваги на перервах "Магістри інформатики"

*  Загадку відгадай, швидко руку підіймай! (2 клас)

*  Кросворд "Пристрої комп'ютера"  (3 клас)

*  Наполегливо працюємо, думаємо, логічно міркуємо! (4 клас)

Змагання друкарів на клавіатурному тренажері серед учнів 3, 4 класів

Серед учнів 3 класу переможцями стали:

І місце - Лічманюк Дмитро

ІІ місце - Форемний Максим

ІІІ місце - Плахотнюк Андрій і Наконечний Гліб

Серед учнів 4 класу:

І місце - Кисіль Єгор

ІІ місце - Майструк Яна

ІІІ місце - Ілюхіна Софія і Каменецька Дарія

Гра- змагання «Інформашка» (3-4 класи) сподобалось школярам найбільше. Команди "Ігромени" та "Пароль" змагались за звання кращого знавця інформатики.  Змагання складалось з 5 конкурсів: "Розминка", "Запитання-відповідь", "Ребуси", "Конкурс капітанів", "Доповни речення". За підсумками гри перемогу здобула команда "Ігромени". Найактивніші учасники та переможці будуть нагороджені грамотами на лінійці.

13.12.2017 | Aдмін