День ерудитів

Декада початкових класів триває. 12 грудня - День ерудитів. Цей день став випробувальним для учнів. Вони змогли проявити свою ерудицію, логіку, кмітливість. Між учнями у  різних  класах пройшли змагання, конкурси, вікторини, де потрібно було проявити свої знання.

У 1 класі вчителем Івангородською Л.М. був проведений конкурс "Цікава математика". Школярі з радістю обчислювали приклади, розв'язували задачі-вірші, встановлювали відповідність, грали в математичні ігри. У 3 класі  Васильчук О.А.  провела конкурс "У Царстві Математики". Клас був поділений на 3 підгрупи. Конкурсна програма складалась з 5 етапів: "Розминка", "Чарівні палички", Рухливий конкурс "Блискавка", "Цікаві задачки", "Геометричний матеріал". Хлопчики та дівчатка намагались правильно виконати  якомога більшу кількість завдань, щоб привести свою команду до перемоги. Учні виявили хороші знання, кмітливість, логічне мислення.

На завершення дня серед учнів 1 - 4 класів пройшов конкурс на кращий зошит з математики "Мій зошит усміхається". День видався насичений. Учні початкових класів показали, які вони ерудовані, кмітливі та допитливі.

13.12.2017 | Aдмін