Засідання ШМО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

03 січня 2018 року відбулося засідання ШМО вчителів суспільно-гуманітарного циклу.

На засідання було розглянуто наступні питання: обговорення підсумків роботи МО за І семестр, відкритого уроку вчителя зарубіжної літератури Семенюк Л.В., доповідей Турчин А.М. «Василь Стус – патріот, поет і громадянин», Семенюк Л.В. «Використання тестових технологій на уроках зарубіжної літератури», зроблено огляд педагогічної преси («Слово педагога», «Дивослово»). Велика увага зверталась на якісну підготовку учнів до ДПА та ЗНО, кожен із членів МО суспільно-гуманітарного циклу прозвітував поповненням папки «Готуємо учнів до ДПА, до ЗНО». Звернено увагу на відвідування уроків учителів молодшої ланки учителями гуманітарного циклу для подальшої роботи в середній ланці. Було обговорено Державний стандарт базової та початкової освіти. Було відзначено переможців олімпіад за період І семестру 2017/2018 н.р. Відбулася взаємоперевірка зошитів учителями суспільно-гуманітарного циклу, обговорено критерії оцінювання та відсоток успішності навчання учнів з предметів гуманітарного циклу.

03.01.2018 | Aдмін