Засідання педагогічної ради

Відповідно до річного плану роботи школи на 2017/2018 навчальний рік 04 січня 2018 року було проведено засідання педагогічної ради.

На порядок денний було винесено питання  :

1. Про результативність роботи школи по впровадженню Державного стандарту початкової, базової середньої загальної освіти.

2. Діагностика та рівень навчальних досягнень учнів з історії України. Моніторинг.

3. Моніторинг та аналіз рівня знань учнів у ЗНО. Вироблення алгоритму успішної підготовки до ЗНО.

Розпочала роботу педагогічної ради директор школи Шеремета І.К. По першому питанню вчителями були підготовлені виступи про виконання заходів щодо  впровадження Державного стандарту початкової та базової загальної середньої освіти. По другому питанню виступила Шеремета І.К. яка проаналізувала рівень навчальних досягнень учнів з Історії України. По третьому питанню слухали заступника директора з навчально-виховної роботи Порохняву В.Д., яка підготувала порівняльний аналіз результатів ДПА та ЗНО за три роки. На завершення педагогічної ради педагогічний колектив розробив алгоритм успішної підготовки учнів до ЗНО.

04.01.2018 | Aдмін