Місячник педагогічної майстерності

В рамках місячника педагогічної майстерності вчителем зарубіжної літератури Семенюк Л.В. було проведено урок у 6 класі на тему: "Джек Лондон. "Жага життя".

Урок-дослідження головної проблеми "вибору моральних цінностей" проведено у формі заочної подорожі по Крайній Півночі. Семенюк Л.В. використовувала інтерактивні методи і прийоми: "Займи позицію", "Прес", "Мікрофон", спонукала учнів до діалогу та пошуку. Рухаючись сходинками моральних цінностей, діти змогли відкрити скриньку і знайти скарб, прихований Д. Лондоном у своєму творі. Це вираз: "Найцінніший скарб людини - життя".

Учні складали маршрутний лист подорожі героїв, працювали над сюжетним ланцюжком  почуттів безіменного героя; дискутували над проблемним питанням: "Чому головний герой твору немає імені?"

Слухаючи музику Вівальді "Зима", діти складали діалоги-поради героям, відтворювали картини-пейзажі природи Білої пустелі.

Урок пройшов продуктивно.

12.02.2018 | Aдмін