Засідання педагогічної ради

В СЗШ І - ІІІ ст. №3 м. Гайсин відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядались питання:

1. Нова українська школа.

2. Державний стандарт початкової освіти.

Розпочала роботу педагогічної ради директор школи Шеремета І.К. По першому питанню виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Порохнява В.Д. Вона розповіла про філософію нової української школи, запропонувала розглянути формулу нової  школи, вимоги до нового вчителя, який може стати агентом змін, зупинилась на тому, яким має бути випускник нової школи та якими вміннями і навичками він має володіти. По другому питанню виступила вчитель початкових класів Васильчук О.А., яка розповіла про новий Державний стандарт початкової освіти і наголосила, що основна відмінність нового Стандарту – орієнтованість на здобуття учнями компетентностей, а не лише знань. На завершення педради вчителі мали можливість пройти онлайн тест "Як добре ти знаєш закон "Про освіту".

02.03.2018 | Aдмін