Виховна година «Безсмертний боєць з тоталітарним режимом»

«Ми, українці, були, є і завжди будемо вільними!»  В.Чорновіл

24 грудня 2017 року в Україні відзначили 80-річчя від дня народження В'ячеслава Чорновола.

В’ячеслав Чорновіл – яскрава особистість нашої історії, людина високих моральних чеснот, гідний патріот, у якого слово і діло завжди підпорядковувались високій ідеї – ідеї відродження Української державності і служіння українському народові.

Сьогодні вчитель української мови, літератури та історії Ковальчук А.М. провела з учнями 10 класу виховну годину «Безсмертний боєць з тоталітарним режимом»

Учні познайомилися з життєвим шляхом та діяльністю національного героя В’ячеслава Чорновола. Деякі учні вперше почули про цього видатного українця, про утиски, переслідування, тюрми та табори, яких зазнав  В. Чорновіл за свій патріотизм та любов до України.

Від В’ячеслава Максимовича з нами залишилися його переконаність і віра в те, що ми таки збудуємо омріяну віками Україну. Він не дожив до цього часу, залишивши нам своє життя як урок боротьби, як урок праці на благо України, залишивши нам свої мрії, свої роздуми, свої заповіти.

Минають дні, хвилини, місяці і роки,

Не рік, не два – а вже дев’ятнадцять літ

Немає поруч великої людини,

Без нього меркне український світ.

Дев’ятнадцять земних, блакитнооких весен

Над світом прошуміли, відцвіли –

Затих мужній голос Чорновола,

Та він живе в серцях, поміж людьми...