Слово Шевченка безсмертне у віках

Щороку українці відзначають річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Григоровича Шевченка - символа чесності, правди і безстрашності.

Т.Г.Шевченко – це слава і гордість українського народу. Вся творчість Великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

Напередодні святкування Шевченківських днів у шкільній бібліотеці пройшло чимало заходів, які організували вчителі української мови та літератури Польова І.В., Ковальчук А.М., Турчин А.М., та бібліотекар школи Музика Т.С. Гаслом проведених заходів стали слова: «Слово Шевченка безсмертне у віках». З учнями 5-10 класів було проведено вікторину "Чи знаємо ми Тараса Шевченка?" Діти проявили високу ерудицію та широкі знання з «Шевченкіани». На конкурсі художнього читання «Цвіте твій голос і не вмирає» декламували улюблені рядки поезій Шевченка талановиті школярі: Летичевський А. (5 кл.), Колопищак А. (6 кл.), Фартушна В. (6 кл.), Волошина В. (6 кл.), Яценко К.(7 кл.), Поліщук А. (8 кл.), Матійчук С. (9 кл.), Драчук М. (10 кл.). Присутні ще раз переконалися, що твори Великого Кобзаря залишаються близькими і дорогими нам своєю щирістю і простотою. Шкільний бібліотекар Музика Т.С. презентувала тематичну виставку творів письменника «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

Минають роки, спливають століття, а Тарас Григорович Шевченко залишається жити у пам’яті кожного українця. Його безсмертне ім’я , неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу.

06.03.2018 | Aдмін