новина

Головна » новина   

  

 

«Подвигами славні наші земляки»

Про тих, хто подарував нам мир і життя - 
Уклін вам низький від вдячних нащадків, 
І тим, хто вижив, нехай подарує життя 
Ще чимало весен благодатних. 14 березня – одна з найважливіших дат нашого рідного краю, адже саме сьогодні Гайсинщина відзначає 74-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. 

У СЗШ І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин з нагоди дня визволення Гайсинщини пройшло ряд змістовних заходів. 
Класними керівниками 5-11 класів були проведені тематичні уроки пам’яті, бесіди, години спілкування за темою «Ми ніколи не забудемо Вас, визволителі». 
З учнями 7 класу була переглянута презентація «Захисники рідної землі» та проведений усний журнал «І пам’ятає світ врятований». 
Вчителі історії для старшокласників організували круглий стіл «Мужні визволителі рідного краю», а також провели науково-теоретичну конференцію за темою «Оборона, визволення рідного краю: скрижалі пам’яті». 
Учнівські колективи 7,9,10 класів взяли участь у виставці історичних газет «Пам'ять крізь віки». 
Вчитель музичного мистецтва Копняк С.В. з вихованцями нашого закладу провела досить цікаво та зворушливо музичний марафон «Пісні про мужність та героїзм українців». 

Протягом 12-14 березня у шкільній бібліотеці було організовано та оформлено тематичну виставку історичної, художньої та документальної літератури за темою «Священна пам'ять в спадок нам дана». 

14 березня учні мали змогу ознайомитися з роботами творчої майстерні «Обереги воїнам АТО». 
На продовження відзначення пам'ятної дати учні 9 класу та педагогічний колектив школи взяли участь у міському мітингу -реквіємі. 
День визволення Гайсинщини - це лише привід вкотре згадати і не забувати про подвиг наших дідів та прадідів у тій жахливій битві за життя і благополуччя прийдешніх поколінь, жертвами якої стали наші земляки-гайсинчани.16.03.2018 | Aдмін

Вернутись назад