Профілактичний захід «Ціна життя»

16 березня з метою недопущення вчинення самоушкоджень, суїцидальних проявів та проявів жорстокості, агресії та насильства серед молоді в приміщенні Гайсинського відділу поліції, працівником ювенальної превенції організовано та проведено профілактичний захід "Ціна життя".

Вихованці нашої школи взяли участь у проведеному заході. Перед учнями виступили практичний психолог Гришанович К.П., мобільна бригада соціально-психологічної допомоги та настоятель храму УПЦ о. Ярослав. Наша учениця Драчук Марина була активною учасницею в ході обговорення теми «Ціна життя». Учні під час проведеного заходу отримали для себе багато корисної та цікавої інформації, та з нетерпінням ще чекатимуть таких змістовних зустрічей.

18.03.2018 | Aдмін