Місячник педагогічної майстерності

З метою вивчення досвіду роботи найбільш досвідчених учителів школи, згідно плану роботи школи традиційно в лютому проходить Місячник педагогічної майстерності, протягом якого дають відкриті уроки вчителі-методисти, старші вчителі, голови методичних об'єднань, вчителі вищої кваліфікаційної категорії.

На свої відкриті уроки  запросили колег учителі старшої школи Копняк С.В. (учитель музичного мистецтва, вища категорія, урок в 6 класі « Без словника і перекладача…»), Шеремета І.К. (учитель фізики, вища категорія, старший учитель, урок в 8 класі «Робота, потужність, енергія»), Польова І.В. (учитель української мови та літератури, вища категорія, учитель-методист урок у 10 класі «М.Коцюбинський «Тіні забутих предків».Єдність буття природи і людини. Побут гуцулів.»), Порохнява В.Д. (учитель математики, вища категорія, старший учитель, урок в 6 класі «Множення раціональних чисел»), Брагар І.В.(учитель основ здоровя, вища категорія, урок в 7 класі «Куріння й здоровя»), Семенюк Л.В. (вчитель світової літератури, вища категорія, урок в 10 класі «Л.Толстой «Анна Кареніна». Діалектика душі героїв.»), Терлецька Т.Г. (учитель математики, перша кваліфікаційна  категорія, керівник МО вчителів природничо-математичного циклу, урок в 7 класі "Ознаки рівності трикутників").Досвідчені вчителі поділилися своїм досвідом з молодими колегами, показали, як можна проводити нестандартні уроки. У кожному уроці була своя родзинка, яка показала креативність кожного вчителя.

На свої цікаві, казкові, творчі уроки запросили вчителі молодшої школи. Уроки проводили Васильчук О.А. (учитель вищої категорії, тема уроку «Тварини в природі. Тварини- живі організми»), Кондратюк Г.М. (учитель вищої категорії, тема уроку «Розв’язування задач і прикладів на дві дії різних ступенів.»), Хріновська Н.І.  (учитель вищої категорії, з уроком «Відомості про байку. Байка «Двоє приятелів і ведмідь»). Уроки всіх вчителів пройшли на високому рівні. Матеріали місячника (розробки відкритих уроків) зберігаються у методичному кабінеті школи.

28.02.2014 | Aдмін