Засідання педагогічної ради

Сьогодні в СЗШ І - ІІІст. №3 м.Гайсин відбулося засідання педагогічної ради:

"Про виконання заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання учнів школи"

Було розглянуто питання:

1. Про виконання заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання учнів школи

2. Про виконання попереднього рішення педради: "Діагностика та рівень навчальних досягнень учнів з Історії України. Моніторинг."

Розпочала роботу педагогічної ради директор школи Шеремета І.К. По першому питанню виступили: педагог-організатор Затока О.А., яка розповіла про національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді та проаналізувала роботу школи з даного питання; шкільний психолог Данильчик Л.П. розповіла про роль сім'ї у формуванні громадянина-патріота України; вчитель Захисту Вітчизни Брагар І.В. про "Військово-патріотичне виховання учнівської молоді". По другому питанню виступила вчитель Історії України Мороз І.В., яка проаналізувала рівень навчальних досягнень учнів та результати контрольних робіт з Історії України.

26.03.2018 | Aдмін