Засідання ШМО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

27 березня відбулось засідання ШМО учителів суспільно-гуманітарного циклу.

На порядку денному розглядались питання:

1. Обговорення результатів районних, обласних олімпіад та літературних конкурсів.

2. Обговорення відкритих уроків учителів.

3. Огляд педагогічної преси та взаємоперевірки зошитів учителів іноземної мови.

4. Про готовність учнів до ЗНО, ДПА, підсумки контрольних робіт.

5. Реалізація сучасних технологій на уроках з предметів гуманітарного циклу.

На засіданні виступили голова ШМО: Польова І.В., члени МО: Семенюк Л.В. - учитель зарубіжної літератури, учителі української мови та літератури: Турчин А.М., Ковальчук А.М., учитель історії Мороз І.В. Відбулось жваве обговорення відкритих уроків з англійської мови, проведених у 6 класі учителем Ковальською М.А.; тематичних доповідей Ковальчук А.М. "Дидактичні ігри на уроках української літератури" та Мороз І.В. "Розвиток критичного мислення на уроках історії".

Відбулось детальне обговорення підсумкових контрольних робіт, огляд педагогічної преси з передовим педагогічним досвідом.

Учителі прозвітували про підготовку учнів до ЗНО та ДПА та про реалізацію сучасних технологій на уроках предметів гуманітарного циклу.

27.03.2018 | Aдмін