Міжнародний день Інтернету

4 квітня користувачі інтернет-сервісів відзначають свій день - День Інтернету

Сьогодні Інтернет – став невід’ємною складовою для сучасного суспільства. За допомогою Інтернету навчаються, спілкуються, розважаються. Це віртуальна енциклопедія людських знань з безліччю конструктивних можливостей, які дозволяють дізнаватися про нове, вдосконалювати набуте, створювати перспективне в інформаційному просторі. Мережа об’єднує покоління, країни, культури. Віртуальний світ спонукає до розширення особистих горизонтів, залишаючи право свободи вибору у пошуку інформації та самовираження.

Учні школи сьогодні також долучились до інтернет – спільноти і  пройшли Веб-квест «Безпечний Інтернет», виконали з цікавістю ряд завдань та позмагались у спритності та кмітливості. А також поділились знаннями про історію виникнення Інтернету та смішними історіями, пов’язаними з Інтернетом.

04.04.2018 | Aдмін