«Хто квітень наш отак підступно зрадив?»

Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово для нас -  вогнище скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дуже дорогою ціною.

Сьогодні в бібліотеці школи в рамках заходів до відзначення дати Чорнобильської трагедії бібліотекарем Музикою Т.С., ученицею 10 класу Туранською Ольгою та учнем 5 класу Летичевським Артемом був проведений  усний журнал «Хто квітень наш отак підступно зрадив?», учні мали змогу подивитись фільм «Чорнобиль. Як це було?», а також організована виставка книг і плакатів до цієї дати  «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять». В заході приймали участь учні 5, 6 та 10 класів. Всі присутні схилили голову і хвилиною мовчання віддали шану пам’яті загиблим, які ціною свого життя врятували світ. І це є найкращій пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам’ятаємо про них і робимо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин..

Класними керівниками було проведені виховні години, на яких діти мали змогу переглянути фото та документальні фільми про Чорнобильську зону.

«Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде,

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людствоне забуде!»

26.04.2018 | Aдмін