новина

Головна » новина   

  

 

День ЦЗ у школі

27 квітня у СЗШ І - ІІІ ст. №3 м.Гайсин  було проведено День Цивільного захисту.Учні школи мали можливість перевірити свої знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій. Класними керівниками були проведені виховні години про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; а також вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». Далі кожен учень мав можливість практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. Протягом дня кожен класний колектив працював над виготовленням бойового листка. 

Під керівництвом вчителя Захисту Вітчизни Брагара І.В. проведена виставка з демонстрацією приладів радіаційної та хімічної  розвідки, засобів індивідуального захисту, медичних засобів. Вчителем Захисту Вітчизни (основи медичних знань)  Турчин А.М. був проведений майстер клас з учнями 8 класу з виготовлення ватно-марлевої пов’язки. Учні 11 класу  демонстрували молодшим школярам способи накладання медичних пов’язок.

  Завершальним етапом була евакуація школи. За сигналом "Увага всім!" та пам’ятаючи всі правила, школярі успішно евакуювалися на шкільне подвір'я.  День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.  Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.27.04.2018 | Aдмін

Вернутись назад