Виховний захід "День пам'яті та надії!

Ніхто не забутий... На попіл ніхто не згорів!

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть...

І доки є пам’ять в людей і серця в матерів,

Доти й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

Такими словами розпочався виховний захід, присвячений Перемозі українського народу у Великій Вітчизняній війні, підготовлений учнями 7 класу під керівництвом Копняк С.В.

З метою згадати страшні події, що довелося пережити українському народу та подякувати тим, хто виборов для всього народу мирне небо над головою, учні виконували воєнні пісні, танці та інсценізували твори, присвячені цим подіям. Школярі розповіли усім присутнім про страхіття війни, про солдатів-визволителів, які всіма силами наближали Перемогу. Подвиг наших батьків і дідів, які здолали жорстокого ворога, завжди буде для українців яскравим взірцем мужності та любові до рідної землі. Пам’ятаючи про криваву сторінку історії, неймовірно страшну ціну, яку заплачено за право бути вільним, вдячні нащадки завжди будуть пишатися подвигом борців за свободу України!

08.05.2018 | Aдмін