Готовність школи до 2018/2019 н.р.

20.08.2018р. відбувся моніторинг готовності СЗШ І – ІІІ ст. №3 м.Гайсин до 2018/2019 навчального року.

Комісією під головуванням заступника начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА Нестерук А.В. та працівників відділу з питань реалізації державної політики в галузі освіти, районного методичного кабінету, районної профспілки працівників освіти, управління Держспоживслужби в Гайсинському районі, сектору управління ДСНС було оглянуто стан території, приміщень, ігрових та спортивних споруд, навчальних кабінетів, харчоблоків, нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення освітнього процесу навчального закладу.

Відповідно до рішення комісії школа до 2018/2019н.р. готова.

Адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи висловлюють найтепліші слова подяки очільнику району Уткіну В.А., міському голові Гуку А.І., начальнику управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА Шрамко В.М. за допомогу у підготовці школи до нового навчального року та у створенні сучасного комфортного освітнього середовища для перешокласників в рамках Нової української школи.

21.08.2018 | Aдмін