Управлінські взаємоперевірки

Відповідно до плану роботи відділу освіти та районного методичного кабінету 11-12 березня проведено управлінську взаємоперевірку  керівників шкіл  І-ІІІ ступенів № 3 та № 5 Гайсинського освітнього округу.

Свої навчальні заклади представили директори шкіл Зиза Віра Олексіївна, Шеремета Ірина Костянтинівна презентували систему роботи адміністрації та педагогічного колективу з обраної науково-методичної теми, громадських органів управління школою, учнівського самоврядування. Директори шкіл ознайомилися з навчально-матеріальною базою шкіл, побували на відкритих уроках, спілкувалися з педагогами та дітьми.

Завідувач РМК Сич Віталій Петрович  провів  практикум з питань ведення ділової документації, з проблем управлінської діяльності.

Керівники шкіл акцентували свою увагу  на питаннях планування роботи закладу ( перспективний, річний, тижневий), координації спільних дій його учасників (Ради школи, батьківського комітету, педагогічної ради, ради профілактики, учнівського самоврядування), організації методичної роботи з учителями.

12.03.2014 | Aдмін