Свято Першого дзвоника

Перший день осені - він незабутній:

Наче як завжди, та якось не так.

Вітер натхнення в усьому присутній,

Сонечко світить, як світить маяк.

Перший дзвоник – це  завжди   урочисте і хвилююче свято, адже  з нього  починається незвіданий,  цікавий,  водночас  нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного  життя.

Гарний настрій, веселі посмішки і тепла родинна атмосфера панували сьогодні на подвір’ї СЗШ І – ІІІст.№3 м. Гайсин. Директор школи  І.К. Шеремета привітала присутніх з радісним і світлим святом початку нового навчального року. Вона висловила подяку вчителям, батькам за допомогу в підготовці школи до нового навчального року та повідомила, що цьогоріч шкільну родину поповнять 13 першокласників. Всім учням школи вона побажала міцного здоров’я, миру, успіхів у навчанні, нових перемог та щоб радували успіхами і вчителів, і батьків. На святкову лінійку завітав почесний гість міський голова Гук А.І.

Учасників урочистостей щиро вітала вчителька першокласників Хріновська Н.І. та мама учениці 1 класу Ілюхіна А.М. А маленькі першокласники порадували присутніх зворушливими віршиками та запальним танцем.

Урочистості з нагоди святкування початку нового навчального року закінчилися веселим закличним шкільним дзвоником.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами школярів, батьків – гордістю за своїх дітей!

01.09.2018 | Aдмін