Перший урок 2018/2019н.р.

Становлення громадянської свідомості починає формуватись ще у шкільному віці. Саме тому Перший урок, який пройшов 3 вересня 2018 року, у всіх класах СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин, був присвячений темі любові до України, єдності та захисту української держави.

Класними керівниками 1 – 11кл. були проведені уроки: «Ми діти нашої України» (1кл.),  «Україна – моя Батьківщина» (2 кл.), «З Україною в серці» (3кл.) «Я люблю Україну»(4 кл.), "Вчимося на Вкраїні жити, її як матінку любити" (5 кл.), «Любіть Україну у сні й наяву…» (6 кл.) «Україна – Європейська держава» (7кл.), «Розкажемо Європі про себе…(8,11кл), «Ми – українці. Ми Європейці» (9кл.)

Старанно підібрані яскраві ілюстрації, мультимедійні презентації, поезії, музичний супровід, а головне щире і натхненне слово вчителя сприяли формуванню у вихованців почуття гордості за свій народ, за свою країну. Вчителі намагались донести до учнів, що саме завдяки незламній відданості Батьківщині український народ зможе будувати незалежну демократичну державу і жити в мирі.

03.09.2018 | Aдмін