Олімпійський тиждень

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 04 по 10 вересня.

До проведення   заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури а й всі вчителі школи.

Класними керівниками 1-11кл. був проведений Єдиний Олімпійський урок, на якому учні дізналися цікаві факти про виникнення Олімпійських ігор, досягнення та рекорди видатних спортсменів світу. Під керівництвом вчителя фізичної культури Новаківського О.М. 6 вересня пройшов Фестиваль ранкової зарядки. Протягом тижня серед учнів  5 – 11 класів було проведено спортивні змагання з футболу та волейболу. Вчителями Кондратюк Г.М., Васильчук О.А., Івангородською Л.М. було організовано змагання «Веселі старти» серед учнів 2 – 4 класів.

07.09.2018 | Aдмін