Твій друг - дорожній рух

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху в СЗШ І – ІІІ ст.№3 м.Гайсин триває місячник «Увага! Діти на дорозі!»

У 2 класі класним керівником Івангородською Л.М. була проведена гра «Твоя безпека». В ході якої учні відповідали на запитання, моделювали різні ситуації, які виникають під час дорожнього руху, повторювали вивчені дорожні знаки, складали пазли та макети знаків дорожнього руху, знаходили  вихід із дорожніх ситуацій, розповідали історії зі свого життя, ставили запитання, грали в ігри «Жести регулювальника» та «Світлофор», обговорили   основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах -  це запорука власної безпеки.

З учнями 8 класу було проведено гру «Юний інспектор дорожнього рух», а учні 11 класу провели для учнів 1 класу практичне заняття «Правила дорожнього руху при переході вулиць і доріг».

Сподіваємося, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на дорозі, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров`я.

14.09.2018 | Aдмін