День рятівника

17 вересня- День рятівника  (Указом Президента України від 12.09.2008 встановлено свято)День рятівника— професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота.

Напередодні свята бібліотекар школи Музика Т.С. ознайомила учнів з тематичною виставкою «Вони рятують наше життя», а також була проведена гра-вікторина «Обізнаний – значить врятований». У вікторині прийняли участь учні 3, 4 і 5 класів. Відповіді на питання звучали навіть дуже аргументовані. Кожен  з учнів дізнався щось нове про героїчну професію рятівника. Діти  збагатили свій словниковий запас та усвідомили, яка небезпека може підстерегти кожного, і що саме необхідно робити в таких надзвичайних ситуаціях. А ще те, з якими тільки негараздами не звертаються по телефону рятівної служби 101. Зустріч була цікавою та змістовною.

У День Рятівника побажаємо працівникам служби поменше тривожних та помилкових дзвінків, а самі постараємося бути більш обачними, не забувати правила від яких залежить наше життя і здоров'я !

14.09.2018 | Aдмін