День партизанської слави

Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п'ятсот з'єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Другої світової війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від нацистських загарбників.

Проведення різноманітних заходів, круглих столів, уроків мужності, конференцій, дозволяє доповнити знання, отримані з документів, книжок, фільмів, своїми власними відчуттями, та мають велике значення для прийдешнього покоління.

В стінах закладу протягом тижня було організовано тематичну фотовиставку, яка відображає героїчні сторінки історії. Класні керівники цікаво та змістовно провели уроки мужності для учнів 9-11 класів. Між учнями 7-8 класів був проведений конкурс історичних газет, присвячений Дню партизанської слави. Такі проведені заходи формують в учнів гуманістичний світогляд, пріоритетні високі моральні, культурні цінності, громадянську позицію та почуття патріотизму, допомагають усвідомити важливість історичних подій нашої держави.

21.09.2018 | Aдмін