Заходи до Всеукраїнського дня бібліотек.

З 21.09. по 28.09.2018 року в нашій школі проходять заходи присвячені Всеукраїнському дню бібліотек.

На бібліошопінг «Даремно часу ти не гайте, ось ці книги прочитайте» прийшло чимало учнів з різних класів. Це учні 6 класу Артем Летичевський та Артем Маслій, Юлія Клименко та учениця 5 класу Яна Майстрюк та ще багато інших. Діти цікавились новинками, вибирали собі що почитати. Бібліотекар Музика Т.С. надавала підказки та рекомендації щодо змісту різних книг.

В 3 класі пройшов бібліотечний урок на тему «Історія походження книги. Та виникненя перших книгозбірень».. Діти передивились відео «Еволюція книги». Потім прослухали розповідь про першого книгодрукаря Івана Федорова та першу бібліотеку в Київській Русі. Діти охоче відповідали на питання вікторини. З їх відповідей можна було зрозуміти, що зустріч була ефективною. Учні 3-го класу зрозуміли, що без книги дійсно людина сліпа. З дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує. Розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції.

25.09.2018 | Aдмін