Великий син українського народу

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, свіжі і вільні шляхи професорам та книжним ученим».

І.Франко

З метою ознайомлення учнів школи з життєписом великого сина українського народу Т.Г.Шевченка, виховання  любові і поваги до спадщини Кобзаря , вчителями  української мови та літератури Польовою І.В., Коцерубою А.М., Мельник С.В. та бібліатекарем школи Музикою Т.Г. проведено загальношкільний захід " Тарас Шевченко- великий син українського народу".  Учні школи мали можливість ще раз переглянути  життєвий, творчий  шлях  нашого генія. Оцінити акторські здібності учнів школи  " То була вечірняя зоря..., епізод твору "Катерина". Прийняти участь у вікторині "Кращий знавець творчості Кобзаря".

18.03.2014 | Aдмін