Заходи до Всеукраїнського дня бібліотек

Сьогодні 26.09.  до Всесвітнього дня туризму  бібліотекар Музика Т.С. підготувала віртуальну виставку-розповідь «Міста, проголошені ЄС культурними столицями». Діти дізнались про те, що статус такого міста, який призначається Євросоюзом терміном на один рік, дає змогу місту продемонструвати рівень свого культурного життя та розвитку. Проект «Культурна столиця Європи» впроваджений 1985 році в Греції. Перший і найамбітніший з українських міст, яке претендує стати культурною столицею Європи – місто Львів. Наш Львів  може ним стати вже в 2024 році. В свою чергу і інші міста України можуть подавати заявки і приймати  участь в конкурсі.

Учні 9 класу Чорна Аня, Андрющенко Вікторія і Шевчук Настя охоче зіграли в географічне лото. Результати порадували бібліотекаря.

Триває оголошений на початку тижня конкурс «Закладинки для книги».

А також  проведена гра-вікторина між дітьми різного віку групи продовженого дня «Як ми знаємо українські казки». Діти фантазували, пригадували і врешті решт давали правильні відповіді. Вернісаж по казкам – це завжди захоплююче дійство.

26.09.2018 | Aдмін