Заходи до100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського

В рамках заходів до  Всеукраїнського дня бібліотек та 100-річчя з Дня народження В.О.Сухомлинського, в бібліотеці проведена зустріч з учнями 6  та 11 класів присвячена темі: «Вислови та афоризми В.О.Сухомлинського. Втілення в життя.»

Зустріч підготували вчителі української мови Польова І.В., Турчин А.М., Ковальчук А.М. та бібліотекар Музика Т.С. Спочатку учням була показана презентація життя і творчої праці видатного педагога і письменника. Ірина Василівна Польова та Алла Миколаївна Турчин розповіли епізоди найцікавіших фактів життя В.О.Сухомлинського. Дітям було дуже цікаво познайомитись з людиною, яка своє серце повністю віддавала дітям. Учні самі зачитували цікаві і повчальні оповідання, які є актуальними по цей день. Учні 9 класу (Андрющенко В.,Чорна А., Галузінська К., Гуцаленко Г.) виготовили стінгазету, у якій розмітили цікаві афоризми, поради В. Сухомлинського, які актуальні у наш час. І всі мали змогу переконатись, що В.О.Сухомлинський дійсно випереджав свій час і був надзвичайно талановитою і мудрою людиною.

28.09.2018 | Aдмін