Цивільний захист

У школі триває місячник Цивільного захисту.

Класними керівниками 1 – 11 кл. були проведені бесіди  «Дії в умовах надзвичайних ситуацій», «Пожежна безпека. Правила користування вогнегасником».  Медичною сестрою Вороновою Н.В. було проведено практичне заняття в ході якого учні повторили правила надання медичної допомоги при переломах, кровотечах, при втраті свідомості. Воронова Н.В. продемонструвала як потрібно  накладати різні види пов’язок. Протягом дня учні мали можливість ознайомитись  із засобами індивідуального захисту органів дихання (протигаз, ватно-марлева пов’язка, респіратор, протипилова маска). Вчитель предмету "Захист Вітчизни" Брагар І.В. розповів школярам  про їхню будовою, ознайомив із засобами захисту шкіри та з приладами вимірювання радіації.

01.10.2018 | Aдмін