Міжнародний день боротьби проти насилля

2 жовтня світ відзначає Міжнародний день боротьби проти насилля. Проблема жорстокості й насильства в нашому суспільстві стає дедалі актуальнішою. Це пов’язано з багатьма чинниками: соціально-політична криза в країні, розлучення і виїзд батьків за кордон, відверта неконтрольована пропаганда агресії на телеекранах, масове захоплення комп’ютерними іграми, де підлітки та молодь можуть «відірватися» від реальності й відчути себе героями-«вбивцями».

З метою профілактики, попередження жорстокості та насилля  була проведена гра-тренінг “Мій світ без насилля”  для учнів 9 класу  (класний керівник Турчин А.М. ). Дев’ятикласники мали змогу з’ясувати поняття насильства,  поглибити знання про види насильства, отримали інформацію про можливість захисту своєї гідності та прав.

На закінчення гри-тренінгу учні висловили свої думки проти насилля в будь-який його проявах та підвердили їх віршованими рядками.

02.10.2018 | Aдмін