Благодійний ярмарок

8 жовтня в нашій школі пройшов благодійний ярмарок. Ярмарок – це захід, який проводиться кожного року, а тому вже полюбився і його чекають з нетерпінням не тільки учні, а й батьки. Цьогоріч ярмарок приурочений Дню козацтва, а виручені кошти підуть на придбання подарунків та матеріалів на виготовлення оберегів бійцям АТО.

Більшість класів виставили багаті на «смаколики» столи, святково оформлені та  прикрашені рушниками, поробками, овочами, фруктами; всі хто зміг прийти не залишились сумними та голодними.

Усюди лунав святковий настрій. Залучені до акції, педагоги, батьки й учні були активні, веселі та трохи заклопотані. Кожний, хто приніс «смаколики», зробив свій внесок у добру справу. І ми своїми благодійними вчинками допомагаємо людям, які, ризикуючи життям, захищають нашу неньку – Україну.

Захід відбувся на високому рівні, в доброзичливій, веселій атмосфері. Такі заходи залишають по собі приємні спогади та сприяють розвитку здібностей і талантів учнів, налагоджують співпрацю школи та батьків.

08.10.2018 | Aдмін