Увага всім! Евакуація!

Практика відпрацювання евакуаційних заходів, які проводяться у СЗШ І – ІІІст.№3 м.Гайсин запобігає виникненню паніки, а також забезпечує організацію учнів та працівників в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Усі ми знаємо про те, що вогонь може бути другом людини або її ворогом. Особливо небезпечні пожежі в громадських приміщеннях, зокрема у школі, де одночасно перебуває багато людей. Тому актуальними є відпрацювання дій з евакуації із задимленого приміщення.

В рамках місячника Цивільного захисту у СЗШ І – ІІІ ст.№3 було проведено навчальну евакуацію, яка розпочалася із сигналу тривоги «Увага всім. Пожежа». Учні, одягнувши ватно-марлеві пов’язки разом із педагогічним і обслуговуючим персоналом школи через кілька евакуаційних виходів вийшли на шкільне подвір’я у безпечне місце. Після прибуття на місце тимчасової евакуації учителі провели перекличку учнів по класних журналах і доповіли про кількість евакуйованих дітей начальнику штабу Цивільного захисту.

09.10.2018 | Aдмін