Засідання педради

Відповідно до річного плану школи, з метою визначення ролі класного керівника у формувані творчого працездатного колективу учнів 28 березня проведено засідання педагогічної ради.

В рамках підготовки до  педагогічної ради « Роль особистості класного керівника у формуванні творчо-працездатного учнівського колективу» було проведено співбесіду з учнями 1-5 класів «Як тобі живеться в школі?» та анкетування учнів 6-11 класів «Я і мій класний керівник» . Керівник методичного об'єднання класних керівників Панасюк Наталія Михайлівна ознайомила педагогів зі змістом роботи та виховної роботи класного керівника. Кожний класний керівник мав змогу презентувати " золоті правила" класного керівника. Вся педагогічна рада пройшла під гаслом "Пізнай самого себе і допоможи в цьому своїм учням".

28.03.2014 | Aдмін