новина

Головна » новина   

  

 

Конкурс "Безпечний Інтернет"

Учні 9 класу (класний керіник Турчин А. М. ) взяли участь у безкоштовному конкурсі "Безпечний інтернет" від освітнього проекту "На Урок", який об'єднав усіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, часу,  проведеного за комп'ютером. Головна мета конкурсу "Безпечний інтернет"— нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті; допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше. Говорячи про правила, мається на увазі не перелік обмежень і заборон, які нудно читати навіть дорослим. Цей конкурс допомагає учням сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.

В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.

Унікальність конкурсу полягає також в тому, що результати учень бачив одразу після завершення роботи над завданнями і, незалежно від результатів,  кожен учасник отримав електронний сертифікат про участь, а переможці  нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.16.10.2018 | Aдмін

Вернутись назад