Посвята в читачі

З нагоди Міжнародного дня шкільних бібліотек, який відзначається в цьому році 22 жовтня, в бібліотеці нашої школи бібліотекар Музика Т.С. та вчитель зарубіжної літератури Семенюк Л.В. підготували для учнів 2 класу захід -  «Посвята в читачі».

Сьогодні другокласники із нетерпінням чекали на одну із найважливіших подій у їхньому житті - урочистий день «Посвяти у читачі» шкільної бібліотеки. Для кожного майбутнього читача це і справді важлива подія, адже бути читачем шкільної бібліотеки значить бути на рік старшим, на рік розумнішим та вправнішим за першокласників. Окрім того, у бібліотеці є стільки цікавих книг...

Шкільний бібліотекар Музика Т.С. ознайомила учнів із бібліотекою, з формуляром, куди будуть записуватись книги, які вони будуть брати в бібліотеці. Діти читали вірші, відгадували загадки, доповнювали прислів’я. А потім стали учасниками дійства з казковими героями, які по сценарію прийшли на свято в 2 клас і заохочували до читання та бережливого ставлення до книжок. Участь прийняли учні 5 класу: Росошенко Богдан, Калінчук Максим, 7 класу - Волошина Вероніка та 8 класу - Мяснов Максим і Новаківська Аліна. В кінці свята герої казок все таки відшукали ключик від чарівної скриньки знань і вручили його дітям.  Учні  2 класу в день посвяти в читачі, запам`ятали, як треба любити і поводитися з книгою і дали урочисту обіцянку:

- цінувати книгу - джерело знань;

- берегти книги, охайно з ними поводитися;

- не робити на книгах поміток, не малювати, сторінки не загортати;

- своєчасно повертати книги до бібліотеки.

На згадку про захід кожен школяр отримав у подарунок книжечку.

І на завершення шкільний бібліотекар Музика Т.С. побажала учням "бути активними читачами бібліотеки, щоб книги стали вашими друзями не тільки під час навчання, а й на все життя. Якщо ви багато читатимете - станете освіченими, розумними. Намагайтеся щодня прочитати хоча б одну сторінку з нової книги. Людина, яка любить і вміє читати - щаслива, тому що поруч з нею завжди найкращий друг і порадник - книга".

19.10.2018 | Aдмін