Міс школи 2018

25 жовтня 2018 року на теренах нашої школи пройшов конкурс "Міс школи 2018".

Що не кажіть, Україна славиться красунями  з  давна, в усьому світі славились українські дівчата. Їм в усі віки були притаманні неповторність, врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, велика шана, багата фантазія. Багатьма такими рисами наділені і наші дівчата, які брали участь у цьому святі. У конкурсі брали участь 8 претенденток на перемогу.

Конкурс розпочався з візитної картки кожної учасниці, де вони розкрили своє захоплення, чарівність, різноплановість. У конкурсі «Я – господиня» дівчата діляться із секретами приготування українських страв. На ура пройшов конкурс «Мої таланти». Тут були і пісні, і танці, і декламування своїх віршів, і презентація театральної майстерності. Після закінчення конкурсу журі довго дискутували над тим, хто ж гордо носитиме титул "Міс школи". Судді винесли своє рішення:

Титул "Міс школи 2018» і корону переможниці отримала учениці 11 класу Лізавенко Олена, а приз глядацьких симпатій - учениця 5 класу Кучерук Анастасія.

Вітаємо всіх дівчат з достойною участю в конкурсі та бажаємо успіху у подальшому розвитку своїх здібностей!!!

26.10.2018 | Aдмін