Шкільна дистанційна олімпіада з української мови від проекту «Всеосвіта»

Проект «Всеосвіта» підготував та організував  для навчальних закладів України осінній сезон олімпіад з різних предметів. Учням пропонувалися  цікаві  й захопливі завдання, які базувалися на шкільній програмі та охоплювали матеріал, який вивчався в попередньому році. Олімпіада складалася зі спеціально розроблених інноваційних завдань, які були  спрямовані, насамперед, на підвищення в учнів інтересу та мотивації до навчання і дозволяли чітко визначати рівень їхніх знань, а деякі вимагали  прояву найкращих учнівських здібностей — креативності та кмітливості.

Учні нашої школи (2- 5,11 кл.) взяли активну участь у дистанційній  інтернет-олімпіаді з української мови та отримали дипломи  за зайняті призові місця. Кожен учасник був задоволений своїм результатом та нагородою. Такі інтелектуальні конкурси подобаються дітям, адже завдяки їм можна проявити неабиякі здібності та винахідливість, отримати море вражень.

28.10.2018 | Aдмін